ALDATMANIN ŞİFRELERİBu yazımızda aldatma üzerine deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. Aldatmanın nedenleri bizim konumuz değil. Amacımız ortada bir ihanet varsa nasıl tespit edileceği konusunda yardımcı olmak.
Erkekleri ele alırsak, aldatma yaşı ortalama 30 ila 45 arasında yoğunluk kazanıyor. Gelen talepleri incelediğimizde özellikle 40 yaş sonrası erkeklerde bazı değişiklikler gözlemlendiğini tespit ettik. Genellikle ekonomik olarak nispeten iyi koşullara ulaşmış erkekler farklı arayışlara girebiliyor. Ya da arkadaş etkisinde kalıp farklı alışkanlıkları deneyimleme merakı oluşuyor.

NASIL ANLAŞILIR

Aldatan ya da aldatmaya meyilli erkekte oluşan değişimleri maddeler halinde sıralarsak;
-Giyim tarzını değiştirmek ve daha dikkat çeken, modaya uygun alışveriş biçimi
-Dikkat çekici lüks araç merakı
-Rutinler dışında kendine zaman ayırma çabası
-Daha önce ortalıkta duran telefonun şifrelenmesi ve artık gizleniyor olması
-Banyoda uzun süreler kalmak (Genellikle whatsapp yazışmaları)
-Telefonu sesiz modda kullanmak
-Gece ya da gündüz bahaneler üretip kısa kaçışlar yapmak
-İş seyahati ya da aylık/yıllık toplantıları bahane edip şehir dışı kaçamakları yapmak
-Eve geliş gidiş rutin saatlerinin çeşitli bahaneler ile aksatılması
-Eve girmeden önce araçta uzun süre kalması ( mesajları siliyor olabilir)
-Eşlerini meşgul edecek sosyal etkinlik bulma çabaları
-Eşlerine karşı ilgisizlik
-Sebepsiz yere kavga çıkarıp evden uzaklaşma
-Konuşma/Tartışmalarda baskın çıkma (Fazla soru sorulmaması için)
Saydıklarımız en önemli ve en çok göze batan davranışlardır. Bu maddelerden üç tanesini bile gözlemliyorsanız sıkıntı var ya da olacak demektir.
Özel dedektif olarak çoğu zaman içinde hiç olmak istemediğimiz durumlar içinde kaldık. Fakat her zaman gerçekleri ortaya çıkarmak için hizmet verdik.
Kadın aldatmasında ise durum oldukça farklıdır. Kadın aldatıyorsa tespit etmek oldukça zordur.
Kadın yaradılış olarak erkelerden daha hızlı düşünüp mantığa uygun bir bahane bulur. Ya da konuyu öyle bir karıştırır ki ne sorduğunuzu bile unutursunuz. Kadının görüştüğü biri var ve buluşacak ise bütün senaryo yazılmıştır, siz sadece konuk oyuncu olursunuz. Nerede olduğunu söyleyeceği yer önceden bellidir. Oraya hangi bayan arkadaşı ile gittiği ne yaptıkları senaryosu çok önceden yazılmış ve ezberlenmiştir. Telefonunu kapatması ya da sessize almasını da o senaryoya uygun anlatır ve kabul ettirilir.
Başta da söylediğimiz gibi kadınlar kolay kolay yakayı ele vermez, profesyonel özel dedektif yardımı olmadan olan biteni anlamanız zordur.
Yine de maddeler halinde saymak gerekirse;
-Eşine karşı ilgisizlik
-Çalışıyorsa iş çıkış saatlerinde farklı bir programı olması
-Evde ise daha fazla dışarda vakit geçirme durumu
-Yine telefon önemli ama genellikle siz bakmadan önce oradaki mesajların tamamı silinir
-İş seyahatiniz varsa bu durum mutlaka değerlendirilir
-Saçına ve görünüşüne her zamankinden daha fazla zaman ayırır ve harcama yapar
Görüldüğü gibi erkekler için sayılan maddeler kadar çok değil belirtiler. Fakat biz hepsini biliyoruz. Bir bayanı gözetim altına aldıysak her an her şey olabilir, bunun için extra bir konsantrasyon içinde oluruz. Özel dedektiflik mesleğinde uzunca bir süredir hizmet vermekteyiz. Deneyimlerimiz her zaman bir adım önde olmamızı mümkün kılmıştır.
Aldatma olmasa bile şüphesi insanı gerçekten yıpratır. Bu süreçte ilişkilerde yıpranır ve tamiri mümkün olmayan durumlar oluşur. Bizim amacımız bize başvuran kişi kimse ona gerçekleri göstermek. Kimse aldatılarak yaşamayı hak etmez. Bugüne kadar çok fazla insana kılavuz olduk ve yeni kararları öncesinde durumu net görmelerini sağladık. Böyle üzücü bir durumu kimsenin yaşamasını istemeyiz fakat ne yazık ki sıklıkla yaşanmaya devam ediyor.
Bu tür bir şüpheniz var ise profesyonel yardıma ihtiyacınız var demektir. Kendi yapacağınız araştırma sağlıklı bir sonuç vermeyeceği gibi bazı noktaların karanlıkta kalmasına sebep olur. Unutmayın aldatan kişi dürüst davranmayacak ve çeşitli yalanlarla bu durumdan sıyrılmaya çalışacaktır. Bu sebepten dolayı bir araştırma yaptırmaya karar verirseniz durumu fark ettiğinizi belli etmeyin. İyi bir özel dedektif, size gerçeği tüm açıklığıyla sunacaktır.
Yapılacak araştırmanın sonucuna göre boşanma olasılığı oluşur ise mahkeme aşamasında bazı delillere ihtiyacınız olacaktır. Özel dedektif büromuz bu delilleri büyük bir titizlikle toplar. Csi özel dedektif bürosu gizliğinizi güvence altına alır. Yapılan araştırma sadece anlaşılan kişiye teslim edilir.
Özel dedektif büromuza günün her saati ulaşıp, detaylı bilgi alabilirsiniz.