CSI ÖZEL DEDEKTİFLİK İZMİRÇalışmalarımız açısından İzmir büyük önem taşır. İzmir ve çevresinden aldığımız yoğun talep üzerine İzmir bölgesinde görevlendirilen dedektif ekibimiz ile 24 saat hizmetinizdeyiz. Csi Özel Dedektiflik olarak İzmir’de değişik alanlarda birçok hizmet vermekteyiz. Hala anlaşmalı olarak çalıştığımız kurumlar bulunmaktadır. Kurumsal çalışmalar dışında, bireysel olarak aldığımız yoğun talep üzerine İzmir’de görevlendirdiğimiz dedektif kadromuza günün her saati ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Bireysel araştırmalarda (takip, delil toplama, gözlem ) konu hakkında uzman dört kişilik dedektif ekibimiz görevlendirilir. Çalışma yöntemleri konusunda onay verdiğiniz usullerin dışına çıkılmaz. Yaptığımız araştırmalarda en kısa yoldan sonuca gitmek ve istenilen bilgiye ulaşmak büyük önem taşır. Gerek kullandığımız ekipman gerekse profesyonel dedektif ekibimiz açısından dedektiflik alanında hep bir adım önde olmamız, yaptığımız çalışmalardaki farkı ortaya koymaktadır.

Fiyatlandırma,  her işin çalışma sistemi ve şartlarına bağlı olup, farklılık gösterdiğinden sadece görüşme sonrası tespit edilir. Araştırma yapan dedektif kadromuz İzmir’de yerleşik konumda bulunduğundan dolayı çalışma sırasındaki masraflarımız minimum düzeydedir. Bu da İzmir’de yaptığımız araştırmalarda fiyat avantajı anlamına gelir. İletişim sayfamızda irtibat numaralarımız ve mail adresimiz bulunmaktadır. Çekinmeden 7/24 irtibat kurup, konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın özel dedektif personelimiz sizinle konunun ayrıntıları hakkında görüşecektir.

Csi Özel Dedektiflik ile yaptığınız her görüşme kesinlikle gizli kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Profesyonel anlamda hizmet veren özel dedektiflerimiz, yardım almak istediğiniz her konuda birikimlerini sizinle paylaşacaklardır.