EŞ TAKİBİAile içi araştırma departmanımız tarafından yürütülen bir araştırma olan eş takibi konusunda oldukça fazla talep almaktayız.

Eşler arasındaki güvensizliğin ve aldatılma şüphesinin evlilik müessesine verdiği zarar düşünülürse, bu konuda yaşanan herhangi bir sorun, konu netlik kazanmadıkça çözülmeyecektir.

Bu konuyla ilgili bir araştırma talebinde bulunduğunuzda, Csi özel  dedektiflik deneyimli dedektif kadrosu ile konu hakkında son derece titiz bir çalışma yapar.

Aile içi araştırma yapan özel dedektif kadromuz, konu hakkında sizden alacağı tüm verileri tam anlamıyla değerlendirdikten sonra hedef şahısın günlük aktiviteleri konusunda araştırmalarına başlar.

Eş takibi için gereken bilgiler

Açık ev adresi

Araç var ise araç bilgisi

Bilinen günlük rutin davranışların bilgisi

Aile akraba vs gidebileceği adresler

Birkaç adet fotoğraf

 

Araştırma süresince düşünülen yönde bir aktivite olsun veya olmasın, gün boyu süren çalışmalarda dedektiflerimiz sürekli görüntü alarak çalışma yapar. Bünyemizde görev alan dedektif kadromuz, konu hakkında en küçük ayrıntıları dahi değerlendirerek net bir araştırma yürütür. Eş takibi araştırmalarında saatler esnek tutulur,kişi aktif olduğu sürece dedektif ekibimizde aktif takibe devam eder.

Eş takibi yapılırken düşünülen yönde bir aktivite tespit edildiğinde, bu durum görsel delil olarak kayıt altına alınır.

Eş takibi yapılırken kişinim girip çıktığı adresler olursa bu adresler ve adreste geçirdiği süre not alınır

Araştırma süresince  konu hakkında deneyimli özel dedektif kadromuz deşifre olmadan, gizlilik içinde araştırma çalışmalarını tamamlar.

Bu tür araştırmalarda araştırmanın sağlıklı yürütülmesi açısından en az dört kişilik bir ekip görev alır.

Araştırma için önerilen süre ise ortalama bir haftadır. Dedektif kadromuzun bir hafta süre ile yapacağı çalışmalar, araştırma süresi sonunda size oldukça net bir rapor sunacaktır.Diğer önemli konu ise daha öncede belirttiğimiz gibi gizlilik konusudur.Yapılan araştırmanın hassasiyeti düşünülürse çok önemlidir.Firmamız gizlilik konusunda tam garanti vermektedir.Elde edilen belge ve bilgiler araştırma sonrasında sadece ilgili kişiye teslim edilir.

Eş takibi uzmanlık isteyen bir konudur ve bu konuda çalışan departmanın deneyimli olması sonuç alınması yönünden çok önemlidir. Csi dedektiflik konu hakkında uzman dedektif kadrosu ile hizmetinizdedir.