EŞ TAKİBİEş takibi ve araştırması konu hakkında deneyimli dedektif ve ekibi ile yapılır.

Csi özel dedektif bürosu eş takibi konusunda 15 yıldan fazla süre içinde yaptığı  500 üzerinde çalışma ile oldukça fazla deneyime sahiptir.

Eşinize karşı bir güven sorunu yaşıyorsanız sorularınızın cevaplarını bulana kadar normal yaşantınıza dönemezsiniz.Yada tamam veya devam deme noktasına gelmiş olabilirsiniz.Bu durumda yapılacak tek şey gerçekte yaşanan durumu bilmek ve doğrulardan yola çıkmak olacaktır. Eş takibi konusunda yaptığımız araştırma sonucunda herşey netleşecektir.

Eş takibi konusunda yapacağımız araştırma gizlilik içinde yürütülür.Yaptığımız araştırmalarda genelde bir hafta gibi bir sürede sonuç almaktayız.Yapılan araştırma süresince delil niteliği taşıyan her durum fotoğraf ve video kaydı alınarak araştırma dosyasına eklenir.

 

Eş takibi için gereken bilgiler

Açık ev adresi

Araç var ise araç bilgisi

Bilinen günlük rutin davranışların bilgisi

Aile akraba vs gidebileceği adresler

Birkaç adet fotoğraf

Boşanma İçin Eş Takibi

Bilindiği üzere değişen kanun ile zina suç olmaktan çıkmıştır.Fakat eşlerin birbirine olan sadakatsizliği boşanma davalarında kusur olarak görülmektedir.Eğer bir sadakatsizlik durumu söz konusu var ve ispat varsa bu durum mahkeme aşamasında durumu lehinize çevirmenizde oldukça faydalı olacaktır.Boşanma aşamasında bu yönde yapılacak bir çalışma hem boşanma davasının süresini kısaltacak hemde avantajlı bir boşanma gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.Fakat bu aşamada yapılacak eş takibi çalışması profesyonelce yapılmadığında size yarardan çok zarar getirebilir.Eğer eş takibi yapılırken deşifre olunursa bu konuda bilgi ve belge toplamak iyice zorlaşır.Ayrıca eş takibi çalışmasını yürüten ilgili özel dedektif yaptığı işin tüm detaylarına hakim olmalı ve hangi delillerin mahkeme aşamasında kullanılacağını hangisinin kullanılmayacağını iyi bilmelidir.Csi özel dedektif bürosu boşanma araştırmalarında defalarca görev almış oldukça deneyimli bir firmadır.Kişisel verilerinizin güvenliği herzaman ön plandadır.

Eş takibi araştırması nasıl yürütülür

Araştırma süresince düşünülen yönde bir aktivite olsun veya olmasın, gün boyu süren çalışmalarda dedektiflerimiz sürekli görüntü alarak çalışma yapar. Bünyemizde görev alan özel dedektif kadromuz, konu hakkında en küçük ayrıntıları dahi değerlendirerek net bir araştırma yürütür. Eş takibi araştırmalarında saatler esnek tutulur,kişi aktif olduğu sürece özel dedektif  ve ekibi aktif takibe devam eder.

Eş takibi yapılırken düşünülen yönde bir aktivite tespit edildiğinde, bu durum görsel delil olarak kayıt altına alınır.

Eş takibi yapılırken kişinim girip çıktığı adresler olursa bu adresler ve adreste geçirdiği süre not alınır

Araştırma süresince  konu hakkında deneyimli özel dedektif kadromuz deşifre olmadan, gizlilik içinde araştırma çalışmalarını tamamlar.

Bu tür araştırmalarda araştırmanın sağlıklı yürütülmesi açısından en az dört kişilik bir ekip görev alır.

Araştırma için önerilen süre ise ortalama bir haftadır.Dedektif kadromuzun bir hafta süre ile yapacağı çalışmalar, araştırma süresi sonunda size oldukça net bir rapor sunacaktır.Diğer önemli konu ise daha öncede belirttiğimiz gibi gizlilik konusudur.Yapılan araştırmanın hassasiyeti düşünülürse çok önemlidir.Firmamız gizlilik konusunda tam garanti vermektedir.Elde edilen belge ve bilgiler araştırma sonrasında sadece ilgili kişiye teslim edilir.

Eş takibi uzmanlık isteyen bir konudur ve bu konuda çalışan departmanın deneyimli olması sonuç alınması yönünden çok önemlidir. Csi dedektiflik konu hakkında uzman dedektif kadrosu ile hizmetinizdedir.