Global Positioning System (küresel konumlama sistemi) adından da anlaşılacağı gibi uydular üzerinden veri sağlayan navigasyon belirleme sistemidir. Csi özel dedektif bürosu olarak uydu üzerinden konum belirmeye yönelik son sistem cihazlar kullanmaktayız. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan gps cihazları vasıtasıyla yaptığımız takip birçok konuda tatmin edici sonuçlar vermektedir. Kullanım alanları, ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanları hakkında fikir vermek adına sıklıkla hizmet verdiğimiz alanları aşağıda sıraladık.

. Sevdiklerinizin gözetimi

. Çocuk öğrenci gözetimi

. Eşinizin gözetimi

. Değerli eşya gözetimi

. Değerli kargo gözetimi

. Personel gözetimi

. Yaşlı, sağlık sorunları olan kişilerin gözetimi

. Hırsızlık çalınmaya karşı gözetim

En sık hizmet verdiğimiz konuları maddeler halinde sıraladıktan sonra sistemin çalışması konusuna dair bilgi verelim. Gps üzerinden yaptığımız gözetim konusunda farklı cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazların ebatları farklı gözetim türlerine ve sürelerine göre seçilmektedir. Örneğin öğrenci gözetimini ele alalım. Çocuğunuz gün boyu okulda fakat çıktığında eve geliş süresi uzuyor. Nereye gittiğini merak ediyorsunuz? Üreteceğimiz çözüm tam size göre olacaktır. İsterseniz çocuğunuzun gerçek zamanlı takibini harita üzerinden yapabilirsiniz. Konu hakkında detay almak için irtibata geçtiğinizde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aynı sistem, araç kullanan kişiler içinde geçerli. Araca yerleştirilen cihazımız, aracın anlık konumunu size 30 saniye ara ile harita üzerinden takip olanağı sağlayacaktır. Cihazlarımız araç üzerinden elektrik alan ya da dahili pili ile çalışan iki ayrı türdedir.

Cihazlar üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapılarak pil süreleri uzatılmaktadır. Cihazların ebatları kullanılacak amaca göre seçilir ve tasarımları değişebilir. Dedektif büromuz ile irtibata geçtiğinizde daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullandığımız cihazlar, özel dedektif büromuz tarafından temin edilmektedir ve garantimiz altındadır. Sorununuz her ne ise buna yönelik çözümler üretiyoruz.

Günümüz koşullarında kontrol mekanizması oluşturmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Çözümleri sonradan düşünmek maalesef yarar sağlamaz. Önlem almak, zamanında müdahale edebilmek adına büyük önem taşımaktadır. Değişik çözümler üretmek için özel dedektif büromuzu arayıp her zaman bilgi alabilirsiniz.