İSTANBUL CSI ÖZEL DEDEKTİF BÜROSUCsi Özel Dedektiflik, İstanbul merkezli bir kuruluş olup ülke çapında ve yurt dışında hizmet vermektedir. Yaptığımız araştırmalar İstanbul özel dedektif büromuz tarafından yönetilir. İstanbul özel dedektif büromuza günün her saati ulaşıp konu hakkında paylaşımda bulunup değerlendirme yapabilirsiniz.

Ülke çapında 26 kişilik dedektif ve araştırma görevlisi kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Özel dedektiflik alanında hatırı sayılır bir geçmişe sahip olan özel dedektiflik büromuz, birçok alanda başarı ile hizmet vermektedir.

İstanbul sınırları içinde yapılacak araştırmalarınızda anlaşma sağlandığı takdirde en geç 24 saat içinde başlanır. Kendi branşında profesyonel özel dedektif kadromuz konu ile ilgili değerlendirmeyi yaparak sizin de onayladığınız çalışma planına uygun şekilde çalışırlar. Yapılan araştırmalarda istenilen bilgiye kısa yoldan ulaşmak adına teknolojik takip ve görüntü alma sistemlerinden faydalanılır.Araştırma süresince işin durumuna göre en az üç kişilik personel kullanılır.Gerekli durumlarda önce keşif çalışması yapılıp nasıl bir yol izleneceği planlanır.

Yurt içinde farklı bir ilden gelen talep olduğu takdirde bölgeye en yakın özel dedektif birimizi yönlendiririz.Farklı illerde verdiğimiz hizmet kalitesi standarttır.

Yapacağınız görüşme sonrası anlaşma sağlandığı takdirde en kısa zamanda araştırmaya başlanır.

İstanbul içi araştırmalarda ve diğer bölgelerde anlaşmaya bağlı olmak üzere saat sınırlaması olmadan hizmet verilir. Özel dedektif ve ekibinin yaptığı çalışmalar belli periodlar halinde tarafınıza iletilir. Anlaşılan süre sona erdiğinde dedektif ve araştırma görevlilerimizin hazırladığı detaylı rapor görsel veriler ile birlikte tarafınıza sunulur.

Araştırmaların maliyeti alternatif çözümler ile çeşitlendirilmektedir. Sorununuza özel en ekonomik çözüm üretilir. Araştırma maliyeti ile ilgili tek yetkili İstanbul Özel Dedektiflik büromuzdur.

Günün her saati iletişim hattımızdaki numaralardan ulaşıp hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.